تست روان سنجی

در این صفحه تعداد 55 مقاله تخصصی درباره تست روان سنجی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تست روان سنجی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تست روان سنجی; COSMIN; COnsensus based Standards for the selection of health Measurement Instruments; ED; Emergency department; ICC; Intraclass correlation coefficient; Kw; Weighted κ-statistics; LOS; Length of stay; LTRI; Lower tract respiratory infection; NPV; Negati
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تست روان سنجی; Quality of life; Health outcome assessment; Questionnaire; SF-36; Psychometric testing; Translation; Adaptation; Validity; Reliability; Arabic languageQualité de vie; Évaluation d’impact sur la santé; Questionnaire; SF-36; Tests psychométriques; Traductio