کاتالیست Pt

در این صفحه تعداد 156 مقاله تخصصی درباره کاتالیست Pt که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاتالیست Pt (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیست Pt; Single-site catalyst; Pt catalyst; Metal-ligand self-assembly; Oxide support; X-ray Absorption Spectroscopy; Hydrosilylation catalysis;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیست Pt; MOP; Maximum operating pressure; GHSV; Gas hourly space velocity; ICP-EOS; Sinductively coupled plasma optical emission spectrometry; CAPEX; Capital expenditures; ppmv; Parts per million (volumetric); g; Gaseous state; l; Liquid state; Oxygen removal; Cat