مدل ضریب تصادفی

در این صفحه تعداد 14 مقاله تخصصی درباره مدل ضریب تصادفی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدل ضریب تصادفی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل ضریب تصادفی; Dissolved organic carbon; Long-term monitoring; Northern Adriatic; Random coefficient model; BiOS and climate impacts; Eutrophication-oligotrophication;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل ضریب تصادفی; primary; 60B20; 62G32; secondary; 60G55; 62H25; Random matrix theory; Heavy-tailed distribution; Random matrix with dependent entries; Largest singular value; Sample covariance matrix; Largest eigenvalue; Linear process; Random coefficient model;