واکنش

در این صفحه تعداد 405 مقاله تخصصی درباره واکنش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI واکنش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: واکنش; 2phM; two phase mixing; C; cooling; CAMD; computer-aided molecular design; CP; closed path; De; decanter process-group; DM; dipole moment; DW; divided wall column; ed; extractive distillation process-group; ESA; energy separating agent; FAME; fatty-acid m
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: واکنش; Drug; Allergy; Hypersensitivity; Reaction; Anesthesia; Perioperative; Anaphylaxis; Tryptase; Cefazolin; HSR(s); Hypersensitivity reaction(s); IgE; Immunoglobulin E; NMBAs; Neuromuscular blocking agents; PCN; Penicillin;