استراتژی خواندن

در این صفحه تعداد 31 مقاله تخصصی درباره استراتژی خواندن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI استراتژی خواندن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استراتژی خواندن; TD; typically developing children; SD; children with isolated spelling deficits; RD; children with isolated reading deficits; RSD; children with combined reading and spelling deficits; PA; phonological awareness; RAN; rapid automatized naming; Spelling; O
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استراتژی خواندن; Direct explanation; Multiple-strategy instruction; EFL reading comprehension; Reading strategies; Strategic reading; Primary school students