برگشت پذیری

در این صفحه تعداد 463 مقاله تخصصی درباره برگشت پذیری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI برگشت پذیری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: برگشت پذیری; DSC; differential scanning calorimetry; HEWL; hen egg-white lysozyme; ΔCp; apparent heat capacity change; ΔG; Gibbs free energy change; RI; refolding index; Differential scanning calorimetry; Thermodynamic stability; Reversibility; Lysozyme; Cation effe
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: برگشت پذیری; Two-dimensional cellular automata; Moore neighborhood; Ternary fields; Reversibility; Error correcting codes; Image processing;