مقیاس

در این صفحه تعداد 262 مقاله تخصصی درباره مقیاس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مقیاس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مقیاس; Validation studies; Translations; Scales; Severity of illness index; Chronic pain; Primary health care; Low back painEstudios de validación; Traducción; Escalas; Índice de severidad de la enfermedad; Dolor crónico; Atención primaria de salud; Dolor de la
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مقیاس; Medidas de resultado; Escalas; Rehabilitación; Daño cerebral; Traumatismo; Outcome assessment; Scales; Rehabilitation; Brain damage; Traumatism;