هضم

در این صفحه تعداد 275 مقاله تخصصی درباره هضم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI هضم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هضم; Brassica oleracea var. capitata; Plant population; Drip irrigation; Fertigation; Plastic mulch; Soil moisture sensor; Water table; Suction cup lysimeter; Seepage; Microirrigation; Drip;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هضم; A; aggregate; C; cement; CCE; compressive cracked absorbed energy (MPa); CPE; compressive pre-crack absorbed energy (MPa); CS; compressive strength (MPa); CTE; compressive total absorbed energy (MPa); CTI; compressive toughness index (−); FCE; flexural