سروتایپینگ

در این صفحه تعداد 217 مقاله تخصصی درباره سروتایپینگ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سروتایپینگ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سروتایپینگ; Salmonella spp.; Vigilancia; Enfermedad diarreica aguda; Serotipificación; Resistencia; Electroforesis en gel de campos pulsados; Salmonella spp.; Surveillance; Acute diarrhoeal disease; Serotyping; Antimicrobial resistance; Pulsed field gel electrophore
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سروتایپینگ; APS; amino methylpersulfate; AP; alkaline phosphatase; BSA; bovine serum albumin; K; capsular antigen; CTAB; cetyltrimethylammonium bromide; cm; centimeters; °C; degrees Celsius; ELISA; enzyme-linked immunosorbent assay; E. coli; Escherichia coli; H; fla