ریزش برشی

در این صفحه تعداد 140 مقاله تخصصی درباره ریزش برشی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ریزش برشی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ریزش برشی; Shear thinning; Non-Newtonian fluids; CFD; Continuous-flow mixing; Herschel-Bulkley model; Yield stress; CFD; computational fluid dynamics; MRF; multiple reference frames; RT; Rushton turbine; rpm; revolutions per minute; UDF; user-defined function;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ریزش برشی; bFGF; recombinant human Fibroblast Growth Factor-basic; CS; chondroitin sulfate; CS-TBA; CS in form of TBA salt; CSMA; methacrylated CS; CP; Cloud Point; DAPI; 4′,6-diamidino-2-phenylindole; DM; degree of methacrylation; DMAP; 4-(N,N-dimethylamino)pyrid