راکتور مایع

در این صفحه تعداد 93 مقاله تخصصی درباره راکتور مایع که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI راکتور مایع (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: راکتور مایع; Radiative transfer equation; Slurry reactor; Eulerian-Eulerian method; Distribution of catalyst particles; Radiation intensity;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: راکتور مایع; CR, conventional reactor; FMDR, fluidized-bed membrane dual type reactor; FTS, Fischer–Tropsch synthesis; HTFT, high temperature Fischer–Tropsch process; LTFT, low temperature Fischer–Tropsch processBubble column; Slurry reactor; Fischer–Tropsch synthesis