اثر حلال

در این صفحه تعداد 995 مقاله تخصصی درباره اثر حلال که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اثر حلال (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اثر حلال; Cyanidin 3-O-glucoside (PubChem CID: 92131208); Cyanidin 3-O-malonylglucoside (PubChem CID: 10143380); Cyanidin 3-O-xyloside (PubChem CID: 131877328); Cyanidin 3-O-dioxalylglucoside (PubChem CID: 44256830); Rutin (PubChem CID: 5280805); Ferulic acid (PubC
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اثر حلال; EU; European Union; HVO; Hydrotreated vegetable oil; KBHR; Kashchiev-Borissova-Hammond-Roberts; MSZW; Metastable zone width; PXRD; Powder X-ray diffraction; STD; Standard deviation; XRD; X-ray diffraction; Biofuel cold-flow behaviour; Alkane; Hexade