جنوب چین

در این صفحه تعداد 96 مقاله تخصصی درباره جنوب چین که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جنوب چین (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جنوب چین; NFI; National Forest Inventory; FMPI; forest management planning inventory; Annual Landsat data; Landsat data per year; extrapolated; using model to extrapolate to where there is no AGB value; scene; Landsat word reference system-2 path/row level; GLC; Ch
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جنوب چین; ORFV; orf virus; CE; contagious ecthyma; PCPV; pseudocowpox virus; BPSV; bovine papular stomatitis virus; SPPV; squirrel parapoxvirus; PVNZ; parapoxvirus of red deer in New Zealand; PCR; polymerase chain reaction; MEM; minimum essential medium; OFTu; prim