استریو

در این صفحه تعداد 102 مقاله تخصصی درباره استریو که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI استریو (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استریو; Foie; Organe à risque; Child-Pugh; Tolérance; Radiothérapie de conformation; Stéréotaxie; Hépatite radio induite; Carcinome hépatocellulaire; Métastases hépatiques; Liver; Organ at risk; Child Pugh; Tolerance; Radiotherapy of conformation; Stereo
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استریو; Gamma Knife radiosurgery; Non-small cell lung cancer; Single brain metastasis; Stereotactic radiosurgery; Surgical resection; BM; Brain metastasis; MRI; Magnetic resonance imaging; NSCLC; Non-small cell lung cancer; SR; Surgical resection; SRS; Stereo