مدل تصادفی

در این صفحه تعداد 400 مقاله تخصصی درباره مدل تصادفی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدل تصادفی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل تصادفی; Carotenoid; Optical absorption spectra; Stochastic model; Raman spectra; Huang-Rhys factor; MeOH; methanol; Et2O; diethyl ether; THF; tetrahydrofuran; HR; Huang-Rhys; FWHM; Full-width at half maximum;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل تصادفی; Dynamic power management; Stochastic model; Lifetime improvement; Event driven; Power consumption; Wireless sensor node; Analyser based; Event arrival; Simulation model; Power analysis;