طبقه بندی

در این صفحه تعداد 820 مقاله تخصصی درباره طبقه بندی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI طبقه بندی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طبقه بندی; Mesoscale eddies; Stratification; Eddy transport; Thermohaline structure; Vertical velocity; Geostrophic velocity; Eddy evolution; The Black Sea; The Rim current;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طبقه بندی; Modeling; Air source heat pump water heater; Domestic hot water; Simulation; Stratification; Energy performance; Modélisation; Chauffe-eau aérothermique à pompe à chaleur; Eau chaude sanitaire; Simulation; Stratification; Performance énergétique;