استرومبولی

در این صفحه تعداد 80 مقاله تخصصی درباره استرومبولی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI استرومبولی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استرومبولی; Stromboli; hydrothermal system; adventive hydrothermal flow; electrical resistivity tomography; self-potential; soil diffuse degassing; temperature; 2007 Stromboli eruptive crisis
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استرومبولی; Stromboli; 2002–2003 eruptive crisis; collapse hazard; flank stability; flank failure; fractures; structural boundary; structural history; permeability change; fluid circulation; self-potential; electric resistivity tomography; temperature; carbon dioxide