زیررین

در این صفحه تعداد 89 مقاله تخصصی درباره زیررین که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI زیررین (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زیررین; Lphy; hydrostatic hydraulic conductivity; Lpos; osmotic hydraulic conductivity; PC; pressure chamberPC; ROL; radial oxygen loss; σsr; reflection coefficient; Lpr; root hydraulic conductivity; rpp; root pressure probe; SPAC; soil-plant-atmosphere continuu
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زیررین; Solanum tuberosum; Solanaceae; Potato periderm; Suberin; Acylglycerols of α,ω-diacids; Ferulates of ω-hydroxyacids; CYP86A33 ω-hydroxylase; FHT feruloyl transferase; StKCS6 fatty acid chain elongase; Partial depolymerization;