سولفیت

در این صفحه تعداد 233 مقاله تخصصی درباره سولفیت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سولفیت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سولفیت; AASA; α-aminoadipic semialdehyde; ANT; adenine nucleotide translocator; Alam; alamethicin; BSA; bovine serum albumin; CAT; catalase; CCCP; carbonyl cyanide m-chlorophenyl hydrazine; CoQ; coenzyme Q10; CP; chlorpromazine; CsA; cyclosporin A; DTT; dithioth
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سولفیت; DMPO; 5,5-dimethyl-1-pyrroline-N-oxide; MB; methylene blue; mHCTPO; 4-protio-3-carbamoyl-2,2,5,5-tetraperdeuteromethyl-3-pyrrolin-1-yloxy; PB; Prussian Blue; PBS; phosphate-buffered saline; PDT; photodynamic therapy; PS; photosensitizer; Thiocyanate; Anti