کاتالیست پشتیبانی شده

در این صفحه تعداد 276 مقاله تخصصی درباره کاتالیست پشتیبانی شده که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاتالیست پشتیبانی شده (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیست پشتیبانی شده; Silver nitrate (Pub Chem CID:24470); Palladium nitrate (Pub Chem CID:24932); Ni (NO3)2·6H2O (Pub Chem CID:57446916); Cu(NO3)2·3H2O (Pub Chem CID:21871563); Precious metals; Supported catalyst; Step by step hydrogenation; Selectivity; Oleic acid;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیست پشتیبانی شده; BF-STEM; bright field scanning TEM; CI; capillary inclusion; CR; chemical reduction; DI; deionized; FA; furfuryl alcohol; FAL; furfural; FFT; fast Fourier transform; HRTEM; high-resolution transmission electron microscopy; GC; gas chromatography; HAADF-ST