آشنایی با موضوع

دمای سطح، دمای خود سطح یا در نزدیکی سطح است. به طور خاص، دمای سطح ممکن است به درجه حرارت هوای سطح در نزدیکی سطح زمین اشاره داشته باشد. دمای سطح به دمای سطح دریا، دمای آب نزدیک به سطح اقیانوس و دمای سطح یک ستاره نیز اطلاق می شود.

در این صفحه تعداد 252 مقاله تخصصی درباره دمای سطح که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI دمای سطح (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دمای سطح; AOC; Adaptation to Outdoor Climate; Clo; clothing insulation; Met; metabolic rate; OUT-SET*; Outdoor Standard Effective Temperature; PET; Physiological Equivalent Temperature; RH; relative humidity; TSV; thermal sensation vote; Ta; air temperature; Tg; gl
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دمای سطح; Ice adhesion force; Number of hydroxyl groups; Hydrogen bonding; Amount of adsorption; Surface temperature; Surface energy; Force d'adhérence de la glace; Nombre de groupes hydroxyles; Liaison hydrogène; Quantité d'adsorption; Température de surface;