علائم

در این صفحه تعداد 135 مقاله تخصصی درباره علائم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI علائم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: علائم; Symptom; Instruments; Cardiovascular populations; Psychometric properties; Defining characteristics; ACS; Acute Coronary Syndrome; AF; Arrhythmia/Atrial Fibrillation; AFEQT; Atrial Fibrillation Effect on Quality of Life; AFSS; Atrial Fibrillation Severity
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: علائم; Myocardial infarction; Women; Symptom; Prodromal; Acute coronary syndrome; Early warningMAPMISS, McSweeney Acute and Prodromal Myocardial Infarction Symptom Survey; JHNEBPM, Johns Hopkins Nursing Evidence-based Practice Model