پراش سینکروتون

در این صفحه تعداد 75 مقاله تخصصی درباره پراش سینکروتون که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پراش سینکروتون (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پراش سینکروتون; αeq; ferrite in thermodynamic equilibrium; α′f; fresh martensite; α′t; tempered martensite; γ; used to generically refer to austenite; γeq; austenite in thermodynamic equilibrium; γr; reverted austenite stabilized at room temperature; APT; Atom
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پراش سینکروتون; α; ferrite in thermodynamic equilibrium; α'; tempered martensite; γ; austenite in thermodynamic equilibrium; γr; reverted austenite stabilized at room temperature; APT; atom probe tomography; XEDS; energy dispersive X-ray spectroscopy; ICT; inter-cr