روش های مصنوعی

در این صفحه تعداد 114 مقاله تخصصی درباره روش های مصنوعی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI روش های مصنوعی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: روش های مصنوعی; C-O cross-coupling; Pd/BrettPhos catalyst system; Methoxylation and deuteriomethoxylation; Activated aryl bromides and chalcones; Synthetic methods;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: روش های مصنوعی; N-heterocyclic carbene-palladacyclic complex; Aryl chlorides; C-N coupling; α-arylation; Synthetic methods; OGLZSMPGMUDNKR-UHFFFAOYSA-N; FHQRDEDZJIFJAL-UHFFFAOYSA-N; CEFXATQBOJMVRW-UHFFFAOYSA-N; QQKNYXROGNWARI-UHFFFAOYSA-N; CCHRTZDBCKYQGY-UHFFFAOYSA-N; N