تزریق چای

در این صفحه تعداد 21 مقاله تخصصی درباره تزریق چای که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تزریق چای (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تزریق چای; Black tea; Camellia sinensis; Tea infusion; Percentage transfer; Trace metals; Macroelements; Atomic spectroscopy; Food safety; Food composition; Food analysis;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تزریق چای; Acetic acid (PubChem CID: 176); Ammonium acetate (PubChem CID: 517165); Barium chloride (PubChem CID: 25204); Calcium chloride (PubChem CID: 6093260); Diethylenetriaminepentaacetic acid (PubChem CID: 3053); Hydrochloric acid (PubChem CID: 313); Hydrofluor