شیب درجه حرارت

در این صفحه تعداد 322 مقاله تخصصی درباره شیب درجه حرارت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شیب درجه حرارت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شیب درجه حرارت; Microbial interactions; Modularity; Deterministic process; Anaerobic digestion; Temperature gradient; AD; anaerobic digestion; OTU; operational taxonomic unit; SES; standardized effect size; PERMANOVA; permutational multivariate analysis of variance; PCoA
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شیب درجه حرارت; Microwave; Hot spot; Claisen rearrangement; Molecular probe; Temperature gradient; CTLDTPXQBNNIPP-UHFFFAOYSA-N; JVXJWGPWQBPZOI-UHFFFAOYSA-N; DJOGGVVIZHGION-UHFFFAOYSA-N; AROCNZZBLCAOPH-UHFFFAOYSA-N;