فرکانس زمانی

در این صفحه تعداد 68 مقاله تخصصی درباره فرکانس زمانی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فرکانس زمانی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فرکانس زمانی; A17; area 17; A18; area 18; DSI; direction selectivity index; HWHH; half-width at half-height; OSI; orientation selectivity index; ROI; region of interest; SF; spatial frequency; TF; temporal frequency; cat; striate cortex; A17; spatial frequency; optical
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فرکانس زمانی; Rétine périphérique; Périphérie rétinienne; Bâtonnet; Scotopique; Mésopique; Fréquence temporelle; Basse fréquence spatiale; Rythme circadien; Chronobiologie; Déficience visuelle; Peripheral retina; Retinal periphery; Stick; Scotopic; Mesopic;