انفجار حرارتی

در این صفحه تعداد 53 مقاله تخصصی درباره انفجار حرارتی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انفجار حرارتی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انفجار حرارتی; 65L10; 65L60; 34B16; Singular boundary value problems; Optimal quartic B-spline collocation; Convergence analysis; Error estimation; Equilibrium of the isothermal gas sphere; Thermal explosion;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انفجار حرارتی; TDG; UN recommendations on the transport of dangerous goods, manual of tests and criteria; GHS; globally harmonized system of classification and labeling of chemicals; ADR; European agreement concerning the international carriage of dangerous goods by roa