قابلیت اطمینان حرارتی

در این صفحه تعداد 42 مقاله تخصصی درباره قابلیت اطمینان حرارتی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI قابلیت اطمینان حرارتی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قابلیت اطمینان حرارتی; Phase-changing energy-storing concrete; Microstructure; Compressive strength; Equivalent specific heat capacity; Energy storage; Thermal reliability;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قابلیت اطمینان حرارتی; Modified CaCl2·6H2O; Composite PCM; Cold energy storage; Supercooling; Thermal reliability; CaCl2·6H2O modifié; PCM composite; Stockage d'énergie froide; Surfusion; Fiabilité thermique;