توسعه گردشگری

در این صفحه تعداد 120 مقاله تخصصی درباره توسعه گردشگری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده توسعه گردشگری
مقالات ISI توسعه گردشگری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: توسعه گردشگری; Coupled human-environmental changes; Tourism development; Ethnicity; Land use pressure; Forest transition; Northern Vietnam;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: توسعه گردشگری; YP; Yucatán Peninsula; QR; Quintana Roo; NO 2−; Nitrite; NO 3−; Nitrate; NH 4+; Ammonium; SRP; Soluble reactive phosphate; SRSi; Soluble reactive silicate; Chl-a; Chlorophyll-a; Barrier islands; Holbox island; Water quality; Tourism development; Ecos