نور فرابنفش

در این صفحه تعداد 307 مقاله تخصصی درباره نور فرابنفش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نور فرابنفش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نور فرابنفش; H.pylori; Helicobactor pylori; PPI; Proton pump inhibitor; TBRI; Theodor Bilharz Research Institute; DNA; Deoxy-ribonucleic acid; PCR; Polymerase chain reaction; 16S rRNA; 16 S ribosomal ribonucleic acid; dNTPs; Deoxynucleotide Triphosphates; SPSS; Statis
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نور فرابنفش; Survey; Respondents; Novel and emerging food technologies; Commercialisation; HPP; Microwave; UV light; Ohmic heating; Cold plasma; Power ultrasound; Ozone; Dense phase carbon dioxide; PEF; Irradiation; IR