رشد گیاهی

در این صفحه تعداد 82 مقاله تخصصی درباره رشد گیاهی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رشد گیاهی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رشد گیاهی; Allium cepa; Bulb yield; Carbohydrates; Mineral elements; Food analysis; Food composition; Humic substances; Proteins; Vegetative growth;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رشد گیاهی; A; acidity; D; diameter; DW; dry weight; DWSF; dry weight of a single fruit; EVOO; extra virgin olive oil; EC; electrolyte conductivity; FW; fresh weight; FWSF; fresh weight of a single fruit; FS; fruit size; FP; fruit production; H; height; HC; hierarchi