ورتکس

در این صفحه تعداد 75 مقاله تخصصی درباره ورتکس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ورتکس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ورتکس; A1; left earlobe; A2; right earlobe; ABR; auditory brainstem response; ANOVA; analysis of variance; BIC; binaural interaction component; Cz; vertex; EE; excitatory-excitatory; EI; excitatory-inhibitory; FFR; frequency-following response; ILD; interaural l
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ورتکس; CPM; Clique percolation method; CS; community score function; CSS; Consensus method; DAVID; Database for Annotation, Visualization and Integrated Discovery (DAVID); E; edge set; FN; False negative; FP; False positives; G; giving graph; GO; gene ontology;