فاضلاب

در این صفحه تعداد 97 مقاله تخصصی درباره فاضلاب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فاضلاب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فاضلاب; ATC; anatomic therapeutic chemical; ARPA; Regional Agency for Environmental Protection; CI; confidence interval; DDD; defined daily dose; IS; internal standard; LABAs; long-acting beta-agonists; PM2.5; particulate matter with aerodynamic diameter ≤2.5 
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فاضلاب; PPCPs; Pharmaceuticals and personal care products; WWTPs; Wastewater treatment plants; WW; Wastewaters; LC-MS; Liquid chromatography-mass spectrometry; ESI; Electron spray ionization; LTQ; Linear trap quadrupole; USD; US dollar; OECD; Organization for