یون های محلول در آب

در این صفحه تعداد 62 مقاله تخصصی درباره یون های محلول در آب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI یون های محلول در آب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: یون های محلول در آب; PM2.5; Coal-fired power plant; Flue gas desulfurization (FGD); Selective catalytic reduction (SCR); Water-soluble ions; Primary ammonium aerosol emissions; Ammonia slip;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: یون های محلول در آب; CARB; California Air Resources Board; CMB; chemical mass balance; DOC; diesel oxidation catalysts; DPM; diesel particulate matter; EC; elemental carbon; EFs; emission factors; EGR; exhaust gas recirculation; FTP; federal test procedure; GVWs; gross vehicl