جذب آب

در این صفحه تعداد 550 مقاله تخصصی درباره جذب آب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جذب آب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جذب آب; LWAC; Lightweight aggregate concrete; NWAC; Normal weight aggregate concrete; VPV; Volume of permeable voids; RCPT; Rapid chloride penetration test; SEM; Scanning electron microscopy; XRD; X-ray diffraction; EDX; Energy dispersive spectroscopy; SS; Sewage
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جذب آب; Recycled concrete aggregates; fly ash; Concrete; Durability; Embodied energy; Sustainability; CDW; construction and demolition waste; CIPR; chloride ion penetration resistance; dnssm; non-steady state chloride migration coefficient of diffusion; EE; embod