گاو میش اهلی شده اسیایی

در این صفحه تعداد 73 مقاله تخصصی درباره گاو میش اهلی شده اسیایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گاو میش اهلی شده اسیایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گاو میش اهلی شده اسیایی; Cattle; Condensed tannins; Gas production; Goat; Sheep; Water buffalo; ADF; acid-detergent fibre; CT; condensed tannins; CP; crude protein; DM; dry matter; DMD; dry matter degraded; GP; gas production; IVDMD; in vitro dry matter degradability; IVOMD; in v
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گاو میش اهلی شده اسیایی; ELISA; enzyme-linked immunosorbent assay; IFAT; indirect fluorescent antibody test; S/P ratio; sample to positive ratio; Neospora caninum; ELISA; Water buffalo; Cattle; Prevalence; Australia; Northern Territory;