پراکندگی موج

در این صفحه تعداد 104 مقاله تخصصی درباره پراکندگی موج که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پراکندگی موج (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پراکندگی موج; 35J05; 58J40; 58J05; 41A60; 65N38; On-surface radiation conditions; Semi-analytical approximations; Absorbing boundary conditions; Wave scattering; Helmholtz equation;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پراکندگی موج; LSM; least squares migration; FWI; full waveform inversion; FZ; Fresnel zone; MVA; migration velocity analysis; RTM; reverse time migration; Wave scattering; Wave diffraction; Computational seismology; Tomography; Migration;