صنوبر سفید

در این صفحه تعداد 75 مقاله تخصصی درباره صنوبر سفید که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI صنوبر سفید (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: صنوبر سفید; BNZ-LTER; The Bonanza Creek Long Term Ecological Research site; BIC; Bayesian Information Criterion; GDD; Growing Degree Days; Alaska; Boreal forest; Herbivory; Succession; Snowshoe hare; White spruce;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: صنوبر سفید; ATR-FTIR; attenuated total reflectance Fourier transform infrared; XANES; X-ray absorption near edge structure; GA; green ash; HP; hybrid poplar; MM; manitoba maple; WS; white spruce; SP; scots pine; CR; caragana;