یکپارچگی قدرت باد

در این صفحه تعداد 35 مقاله تخصصی درباره یکپارچگی قدرت باد که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI یکپارچگی قدرت باد (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: یکپارچگی قدرت باد; Combined heat and power; Exhaust heat recycling; Free heat storage; Short-term dispatch model; Wind power integration; CHP; combined heat and power; TPEC; total primary energy consumption; TCWP; total curtailed wind power; CWP; curtailed wind power; CPP;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: یکپارچگی قدرت باد; Electricity markets; Electricity systems modeling; Pumped storage hydro scheduling; Price-maker; Wind power integration; Non-linear programming;