چروک

در این صفحه تعداد 224 مقاله تخصصی درباره چروک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI چروک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چروک; Buckling; Wrinkling; Clefting; Creases; Passive forces; Morphodynamics; 1D; one-dimensional; 2D; two-dimensional; 3D; three-dimensional; BMP; bone morphogenetic protein; ECM; extracellular matrix; FGF; fibroblast growth factor; IR; infrared;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چروک; Sandwich panels; Wrinkling; Buckling; Functionally graded materials (FGM); Extended high-order sandwich panel theory (EHSAPT); Load control; Displacement control; Edge beam;