کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
389129 661097 2016 10 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
On the lattices of L-topologies
ترجمه فارسی عنوان
در شبکه های L-توپولوژی
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
خدمات تولید محتوا

این مقاله ISI می تواند منبع ارزشمندی برای تولید محتوا باشد.

  • تولید محتوا برای سایت و وبلاگ
  • تولید محتوا برای کتاب
  • تولید محتوا برای نشریات و روزنامه ها
  • و...

پایگاه «دانشیاری» آمادگی دارد با همکاری مجموعه «شهر محتوا» با استفاده از این مقاله علمی، برای شما به زبان فارسی، تولید محتوا نماید.

تولید محتوا
با 10 درصد تخفیف ویژه دانشیاری
کلمات کلیدی
توپولوژی؛ تابع پیوسته اسکات؛ شبکه سازنده زنجیره ای دقیق؛ اتم؛ اتم دوگانه
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی
چکیده انگلیسی

Certain properties of the lattices of L-topologies determined by the families of Scott continuous functions for a given topological space are investigated. The authors disprove certain known theorems on the above lattices and the correct results are provided using the concept of strict chain join-generability in lattices.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Fuzzy Sets and Systems - Volume 282, 1 January 2016, Pages 21–30
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت