کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
389157 661102 2016 18 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
A representation of fuzzy numbers
ترجمه فارسی عنوان
یک نمایش از اعداد فازی
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
خدمات تولید محتوا

این مقاله ISI می تواند منبع ارزشمندی برای تولید محتوا باشد.

  • تولید محتوا برای سایت و وبلاگ
  • تولید محتوا برای کتاب
  • تولید محتوا برای نشریات و روزنامه ها
  • و...

پایگاه «دانشیاری» آمادگی دارد با همکاری مجموعه «شهر محتوا» با استفاده از این مقاله علمی، برای شما به زبان فارسی، تولید محتوا نماید.

تولید محتوا
با 10 درصد تخفیف ویژه دانشیاری
کلمات کلیدی
عدد فازی؛ عدد فازی متقارن؛ عدد فازی پیچ خورده؛ تابع تنوع محدود؛ Semiring؛ فضای متریک کامل
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی
چکیده انگلیسی

Each fuzzy number can be written in a unique way as the sum of a symmetric and a skew fuzzy number. These two kinds of fuzzy numbers correspond bijectively to certain functions on the unit interval that are of bounded variation. These bijections give rise to a representation of fuzzy numbers by pairs of functions of bounded variation. As application, mathematical structures on the set of functions of bounded variation are transported to that of fuzzy numbers, making the set of fuzzy numbers into a complete metric space, a commutative semiring, and a commutative residuated lattice.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Fuzzy Sets and Systems - Volume 295, 15 July 2016, Pages 1–18
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت