کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
389158 661102 2016 18 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Convexity of n-dimensional fuzzy number-valued functions and its applications
ترجمه فارسی عنوان
تحدب توابع مقدار عدد فازی n بعدی و کاربردهای آن
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
خدمات تولید محتوا

این مقاله ISI می تواند منبع ارزشمندی برای تولید محتوا باشد.

  • تولید محتوا برای سایت و وبلاگ
  • تولید محتوا برای کتاب
  • تولید محتوا برای نشریات و روزنامه ها
  • و...

پایگاه «دانشیاری» آمادگی دارد با همکاری مجموعه «شهر محتوا» با استفاده از این مقاله علمی، برای شما به زبان فارسی، تولید محتوا نماید.

تولید محتوا
با 10 درصد تخفیف ویژه دانشیاری
کلمات کلیدی
توابع ارزش محدب فازی محدب؛ اعداد فازی؛ بهینه سازی فازی؛ توابع ارزش فازی n بعدی؛ نیمه عمر
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی
چکیده انگلیسی

The aim of this study is to generalize convexity from vector-valued maps to n-dimensional fuzzy number-valued functions and to investigate some relations among the convexity and generalized convexity of n-dimensional fuzzy number-valued functions, which are based on a new ordering of n-dimensional fuzzy numbers proposed in this study. Furthermore, some criteria are obtained for the convexity and generalized convexity under the conditions of lower and upper semicontinuity, respectively. Finally, we study the local–global minimum properties of the convex fuzzy number-valued functions.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Fuzzy Sets and Systems - Volume 295, 15 July 2016, Pages 19–36
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت