کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
401326 675339 2016 18 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Dual bases for noncommutative symmetric and quasi-symmetric functions via monoidal factorization
ترجمه فارسی عنوان
پایگاه های دوگانه برای توابع متقارن غیرجابجایی پذیر و شبه متقارن از طریق فاکتوربندی monoidal
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
توابع متقارن غیرجابجایی پذیر و شبه متقارن؛ عناصر کاذب ؛ فاکتور Monoidal؛ پایگاه های تعالی
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی
چکیده انگلیسی

We propose effective constructions of dual bases for the noncommutative symmetric and quasi-symmetric functions. To this end, we use an effective variation of Schützenberger's factorization adapted to the diagonal pairing between a graded space and its dual.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Symbolic Computation - Volume 75, July–August 2016, Pages 56–73
نویسندگان
, , , , ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت