کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی نسخه تمام متن
4174654 1607863 2010 20 صفحه PDF دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
The Application of Osteopathic Treatments to Pediatric Sports Injuries
موضوعات مرتبط
علوم پزشکی و سلامت پزشکی و دندانپزشکی پریناتولوژی (پزشکی مادر و جنین)، طب اطفال و بهداشت کودک
پیش نمایش صفحه اول مقاله
The Application of Osteopathic Treatments to Pediatric Sports Injuries
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Pediatric Clinics of North America - Volume 57, Issue 3, June 2010, Pages 775-794
نویسندگان
, ,