کد مقاله | کد نشریه | سال انتشار | مقاله انگلیسی | نسخه تمام متن |
---|---|---|---|---|
4593279 | 1630648 | 2016 | 26 صفحه PDF | دانلود رایگان |
عنوان انگلیسی مقاله ISI
On the zeros of certain weakly holomorphic modular forms for Γ0+(2)
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه
ریاضیات
اعداد جبر و تئوری
پیش نمایش صفحه اول مقاله

چکیده انگلیسی
We prove that zeros in the fundamental domain for Γ0+(2) of certain weakly holomorphic modular forms for Γ0+(2) lie on the circle with radius 12.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Number Theory - Volume 166, September 2016, Pages 298–323
Journal: Journal of Number Theory - Volume 166, September 2016, Pages 298–323
نویسندگان
SoYoung Choi, Bo-Hae Im,