کد مقاله | کد نشریه | سال انتشار | مقاله انگلیسی | نسخه تمام متن |
---|---|---|---|---|
4594993 | 1335793 | 2008 | 7 صفحه PDF | دانلود رایگان |
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Dihedral side extensions and class groups
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه
ریاضیات
اعداد جبر و تئوری
پیش نمایش صفحه اول مقاله

چکیده انگلیسی
We present a non-abelian mirror-type principle relating the p-ranks of class groups of subfields of a dihedral field of degree 2p for an odd prime p with a limited ramification condition.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Number Theory - Volume 128, Issue 4, April 2008, Pages 731-737
Journal: Journal of Number Theory - Volume 128, Issue 4, April 2008, Pages 731-737