کد مقاله | کد نشریه | سال انتشار | مقاله انگلیسی | نسخه تمام متن |
---|---|---|---|---|
4595381 | 1335812 | 2006 | 14 صفحه PDF | دانلود رایگان |
عنوان انگلیسی مقاله ISI
On almost prime k-tuples
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه
ریاضیات
اعداد جبر و تئوری
پیش نمایش صفحه اول مقاله

چکیده انگلیسی
Let k⩾2 and ai,bi (1⩽i⩽k) be integers such that ai>0 and ∏1⩽i
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Number Theory - Volume 120, Issue 1, September 2006, Pages 33-46
Journal: Journal of Number Theory - Volume 120, Issue 1, September 2006, Pages 33-46