کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4613726 1413575 2017 8 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Unique conditional expectations for abelian C⁎-inclusions
ترجمه فارسی عنوان
انتظارات مشروط منحصر به فرد برای C⁎-inclusions آبلی
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
امید ریاضی شرطی؛ اپراتور متوسط به طور منظم؛ نقشه میلوتین دقیق ؛ شبه انتظار
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات آنالیز ریاضی
چکیده انگلیسی

Let D⊆AD⊆A be an inclusion of unital abelian C⁎C⁎-algebras. In this note we characterize (in topological terms) when there is a unique conditional expectation E:A→DE:A→D, at least when AA is separable. We also provide the first example of an inclusion with a unique conditional expectation, but multiple pseudo-expectations (in the sense of Pitts).

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Mathematical Analysis and Applications - Volume 447, Issue 1, 1 March 2017, Pages 76–83
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت